START LISTS &
RESULTATS

 Retour

SO - Pro/Am | 13 - Amateur 1 - Etape 1

 Temps différé - 1.15m

Carrière Prestige

Ordre Doss. Cavalier Cheval
1 1 Maxime CAMPAGNOLO TROPHEE CARNEVILLE
2 2 Amandine DENEQUE AKISTANE DE KERGANE
3 3 Eva BOUCHUT UDINE DE LEZEAUX
4 4 Oceane SZCZEPANSKI UNE D'ORBEC
5 5 Camille PRESSOIR BUTTERFLY ROUGE
6 6 Justine LORIDAN A CAPPELLA D'ETE
7 7 Cassandra ROUSSEL SAM DE BELLEVUE
8 8 Maele LE COQ USHUAIA UNE PRINCE
9 9 Laurine DESMIGNEUX OMALLEY DU ROY
10 10 Angeline PESTEIL QUAND VIENS TU
11 11 Agathe MARTIN ATEIS DE CLARENCE
12 12 Lou CHAMPION REPLIQUE DE BLOYE
13 13 Franck GUEUDIN SIROCCO DE TALMA
14 14 David FASSIN TAIGA DU BOURG
15 15 Didier BERNARDINI UTOPY DU HAUTFONTENY
16 16 Lilie MONERET SEGUR DE SAVIGNY
17 17 Nicolas JOVANOVIC TEXTO FLOREVAL
18 18 Noame BERNARDIN UTOPIE DES FONTAINES
19 19 Lara DERVAUX BAD GIRL D'ARGENTEUIL
20 20 Marjorie MARREC QUILIANA D'HANTA YO
21 21 Agathe GROSSO EXCLUSIVE W
22 22 Amelie RAYER PAPAYOUX BELMANIERE
23 23 Mathilde LEFEBVRE QUALY DE LA CATINIERE
24 24 Pauline BUSNEL ULAPOP
25 25 Alexandra BERNARD LAROCHE TITOI DU ROBSAM
26 26 Stella CHARBONNIER GRANDE CAPITOLA
27 27 Oceane CARON GUMANDA VD MODDERWIEKE
28 28 Marine NOEL VOGUE DE COGANE
29 29 Catherine CAMPAGNOLO POESIE DU PARC
30 30 Alice MARTIN SWEETY DU REVERDY
31 31 Estelle DION IDEFIX VD HEFFINCK
32 32 Aurelie LABBE DAKAR FORTUNA
33 33 Elisabeth GUYOT VICTORIA DU MESNIL
34 34 Sophie LEMOINE UNESCO DU FRESNE
35 35 Marjorie DELAHAYE BLACKJACK
36 36 Emilie LAURENT VITAVIE D'AMOUR
37 37 Florian FIGAROLA CRUSADOR SON
38 38 Manon ARCHAIMBAULT UPPY LADY
39 39 Amandine CAPPELLO STRASS DE SAUZAIS
40 40 Flavie SANSON VERTIGE DE MONTS
41 41 Marieke PARENT VIVALDI DE L'ABBY
42 42 Auriane CHAMBOLLE VROOM D'EGLEFIN
43 43 Noame BERNARDIN DYLAN
44 44 Lara DERVAUX KALAHARI
45 45 Marjorie MARREC VALINA DU LOGIS
46 46 Jeanne BATIGNANI TULIPE DE CHANAY
47 47 Alixe FREQUELIN PIENNE AMAZONE D'ASTREE
48 48 Wendy PHUNG CHINATOWN
49 49 Francoise LARCELET SI BELLE ELITE
50 50 Candice PATOUT TWIST DES MERVEILLES
51 51 Zelia BIZET BOSSA NOVA DES GENETS
52 52 Yoan JUDIC TEDEOUM DE KRYSTESAM
53 53 Ninon LACHAT KILIAN VD LINDENBERGH
54 54 Elise MICHON ARIANE DU PRIEURE
55 55 Christina ALVES ULA DE L'ARQUERIE
56 56 Cindy ARGENTIN TONIQUE ROCHELAISE
57 57 Rachel DUVINAGE UVEA DU LOTI
58 58 Thais BRUEDER TOSCANA GUINESS
59 59 Perrine DADIE VAINQUEUR DE BREKKA
60 60 Cypria SAGLIOCCO T'BIRD PERNELLE
61 61 Olivier COUDERC AURIS D'ESPOIR
62 62 Artur GRANDURY SACHA DE TOLIGNAT
63 63 Catherine DELECLUSE ROYAL SUZE
64 64 Louise SMEETS QUEST
Results provided by World Sport Timing & Innov' Data