START LISTS &
RESULTATS

 Retour

SO - Grand Indoor | 6 - Pro 2 - Cheval Liberté

 Temps différé - 1.35m

Carrière Prestige

Ordre Doss. Cavalier Cheval
1 57 Thibaut BAZIRE AVOCAT DU TEMPLE
2 1 Carole SCHMITT SCHEFLERA ROCIO
3 2 Leona MERMILLOD BARON VICKING DE HUS
4 3 Guillaume BATILLAT BABY LOVE
5 4 Benoit CERNIN ARENZO DU ROUET
6 5 Jerome HUREL UNIQUE ST LOISE
7 6 Nicolas DELMOTTE ALANINE DE VAINS
8 7 Nicolas CIZERON VICK MANCIAIS
9 8 Jules ORSOLINI JACARDO
10 9 Vanessa MARTINEZ RIA BRULAIRE
11 10 Guillaume DOLISI BLOODY MARY
12 11 Gaelle JONCHERY CHUP A CHUP SB
13 12 Ariel YAZID ELIXIR DE WIDEWANCE
14 13 Clement BOULANGER ALTESSE DU FRESNE
15 14 Julia SEGALOT UR DE PELEBEN
16 15 Karim Florent LAGHOUAG TALLIGOR DE LA TOUR
17 16 Camille CONDE FERREIRA VARENTA GEM
18 17 Julie DEMARQUILLY FABIOLA S
19 18 Sofian MISRAOUI ARLEM ANDALOU
20 19 Maxime LIVIO TESTOUBAY
21 20 Alexis CHAMPION EJETHA
22 21 Julie BRAULT PRADO DE GRAVELOTTE
23 22 Caroline NICOLAS UMENKO M'AUREA
24 23 Benjamin COURTAT ADC CHACO BAY CHAPELLE Z*MILI
25 24 Jean Baptiste HORIOT VASCO DE HUS
26 25 Emilie BUSSEREAU ARTIST DE CAPUCINE
27 26 Yannick LE CRAVER URBAIN DU PAUTE
28 27 Emma ASTIER TI CIAO BELLO OF COCO
29 28 Guillaume BATILLAT ROYAL PILATIERE
30 29 Benoit CERNIN VENIVICI DE BEAUFOUR
31 30 Jerome HUREL VIOLINE DE MONTSEC
32 31 Nicolas DELMOTTE CORDIAL
33 32 Hugo LACHAUD CYBELE DU CALVAIRE
34 33 Maximilien L HUILLIER ALESSI DU SOLEIL
35 34 Nicolas CHUINARD ROKI DU QUENAY
36 35 Charles Elie DHENRY RECONNUE DE CELLAND
37 36 Arnaud ROSI UPWIND DES ISLES
38 37 Sandra ALTIT BROWN PEARL DES SENS
39 38 Alexandra DERAMBURE ATENA DE L'ERMITAGE
40 39 Julia SEGALOT ATLANTA DE ROY
41 40 Karim Florent LAGHOUAG TEMPESTUOSO LS
42 41 Camille CONDE FERREIRA SOLISTE DU JANLIE
43 42 Julie DEMARQUILLY TOUCH OF CLASS D'ORS
44 43 Sofian MISRAOUI VIVLEVEN NOUVOLIEU
45 44 Maxime LIVIO BIJANE DU LOIR
46 45 Alexis CHAMPION TARQUIN
47 46 Julie BRAULT UYOUCOUNCOUN HOGUE
48 47 Caroline NICOLAS ARLEQUIN DE BENY
49 48 Benjamin COURTAT ADC BYZANTINE A VIGNEUL*MILI
50 49 Benoit AUBRY AROME MIRABELLE
51 50 Nicolas HOUZELLE URRICANNE DES CELTES
52 51 Baptiste BOHREN A TOI DE PRIM'
53 52 Luc MARIANI QUIMERA DEL DUERO
54 53 Guillaume BATILLAT VENDOME DE LA ROQUE
55 54 Benoit CERNIN VASCO VH JUKSCHOT Z
56 55 Jerome HUREL CASHFLOW
57 56 Nicolas DELMOTTE ERAS STE HERMELLE
Results provided by World Sport Timing & Innov' Data