START LISTS &
RESULTATS

 Retour

SO - Pro/Am | 10 - Pro 2 - Etape 1 - Horse Republic

 Temps différé - 1.30m

Carrière Prestige

Clt. Doss. Cavalier Cheval Pen. Tps. Gains
1. 1 Alice VANCRAYELYNGHE IPSY 0 29.37 375.00
2. 12 Kevin CAPRIN CONDOR 0 30.70 285.00
3. 42 Charlotte GAMBIN HOURI VAILLANT DE GRISY 0 32.09 225.00
4. 18 Margaux BOST UTOPISTE DE LA CHAPEL 0 32.18 180.00
5. 9 Camille CONDE FERREIRA VARENTA GEM 0 32.32 150.00
6. 34 Camille CONDE FERREIRA AVATAR DES FELINES 0 32.39 120.00
7. 10 Benoit FAUCHARD BISWAP BIN 0 32.66 90.00
8. 31 Frederic ALVES GRANDE CAPITOLA 0 33.11 75.00
9. 37 Kevin CAPRIN BELLAGIO GRAVELOTTE 0 33.24 60.00
9. 14 Benedicte KOLNIK BABY SUGAR VAL 0 33.24 60.00
11. 5 Josephine COTTAREL VENOM DE BEAUFOUR 0 33.50 60.00
12. 19 Kim BOST CAMACHO Z 0 33.57
13. 46 Guillaume GUINAUD RUBIS DE PREUILLY 0 34.20
14. 7 Emilie BUSSEREAU CHARLEKIJN VAN T ET L 4 29.06
15. 23 Guillaume BATILLAT VENDETTA DE LOSIGNY 4 29.98
16. 27 Flavie FAVREAUX SPARK CHATELIER 4 30.25
17. 29 Quentin SEJOURNE ULULU 4 30.45
18. 20 Lorentz LOREL CHAMANE DES CIMES 4 31.37
19. 25 Lou MORALI BABYLONE DE BRANACK 4 31.45
20. 43 Alice VANCRAYELYNGHE VICK DE COURCEL 4 31.52
21. 11 Laila GUSCHMANN FRESCO BLUE 4 31.75
22. 38 Virginie PASCAL UPTON DE GRAVELOTTE 4 32.01
23. 8 Loup BRIFFAUT URIELLE DE LA FOSSE 4 32.39
24. 21 Alexandra DERAMBURE UNANG DE KERGANE 4 32.47
25. 44 Guillaume BATILLAT ULTIME DE LA ROQUE 4 34.48
26. 28 Anis SMATI UNICO HOY 4 35.60
27. 4 Amy COLLINSON CAPELLO G 5 36.74
28. 13 Jean Marie COLOT VOLVER CALOUBET 7 51.57
29. 26 Estelle COLLET VAHINE DE KERGROIX 8 30.93
30. 30 Fanny JOSE URGANDE DU BREUIL 8 31.52
31. 24 Emanuele LAMPIS CLASSIC ADDICTION 8 32.07
32. 3 Emanuele LAMPIS VALEO DES AULNES 8 32.27
33. 36 Laila GUSCHMANN ELENA 8 34.11
34. 39 Benoit SALMON VANGELINE DES ROYS 8 35.86
35. 41 Ludovic TAUGOURDEAU BETTINA DES CELTES 8 38.37
36. 33 Loup BRIFFAUT SEZANNE TARDONNE 8 55.14
37. 2 Guillaume BATILLAT URVIL D'HELBY 11 44.21
38. 22 Alice VANCRAYELYNGHE VENEZIA DE BEUVREUIL 12 33.15
39. 15 Camille BRUNET TOU TCHIN PREUILLY Z 12 35.99
40. 40 Jordan GENNARO TOMAHAWK SEMILLY 13 34.19
41. 35 Benoit FAUCHARD A TINKA'S GIRL 20 35.90
42. 16 Armand LECOMTE HADDOCK VD BREEMEERSEN 21 41.61
43. 6 Nicolas BOST ETERNITY DU SEIGNEUR 24 32.48
45 Emanuele LAMPIS BIMBO DE LA ROQUE RET
32 Emilie BUSSEREAU BROCARD DELA CHAPELLE WD
17 Nicolas CHUINARD PAON D'ERMISSERIE WD
Results provided by World Sport Timing & Innov' Data