START LISTS &
RESULTATS

 Retour

SO - Pro/Am | 11 - Amateur 1 - Etape 1 - La Gee

 Temps différé - 1.15m

Carrière Prestige

Ordre Doss. Cavalier Cheval
1 55 Clement PLESSIS VIC DE L'ISLE
2 56 Sabrina LA TORRE UNGARO HEUTIERE
3 57 Florent WEBER VICOMTE D'ARMANVILLE
4 58 Benedicte LECHAIX SISTRIA DU HOUX
5 1 Liz VAN AKEN TRAVIATA DE VIRGINIA
6 2 Sophie LEMOINE UNESCO DU FRESNE
7 3 Paulo JOSE COSMIC GIRL JEM
8 4 Alix PRADELLE SIRIUS DE GRAVES
9 5 Charlotte DELOY VENUS D'AS DE PIC
10 6 Megane LECLERE RUBIE B'LANS
11 7 Faustine FOURMANOIR ULTRA DE LHOCRE
12 8 Victor LAROYE VIS TA VIE'VELARDE
13 9 Emmanuel SEMO UN PRINCE DE CRANN
14 10 Paul EECKHOUT DESIR DU SOLEIL LEVANT
15 11 Cypria SAGLIOCCO T'BIRD PERNELLE
16 12 Christophe SCHLOTTERER VERONA DE PRESLE
17 13 Margaux HOUZE AUTRE STAR DECHAINEE
18 14 Davy BRAFLAN NORMANDUS
19 15 Raphaelle DAVID ELGRIN
20 16 Sasha BENAIM VISION D'HELVEA
21 17 Camille SANCHEZ CASH'KANN SPECIAL
22 18 Hugo MATHIEU CRACOTTE D'ARDISIERE
23 19 Alexandra BOUDET URIOSO DE SEVIGNY
24 20 Mathys BLANCHARD CHECK LIST
25 21 Tiphanie CHADUC ASTRID
26 22 Axelle VASSEUR TOSTAKY D'ISADORA
27 23 Anais NEVEU SCHERZO DE CAVARE
28 24 Benedicte DUMAS AMSTERDAM D'AMAURY
29 25 Kevin MONNIER ORIGAN DES WEPPES
30 26 Caroline HENNEQUART OCEAN DE LA RESSEE
31 27 Xavier DUVINAGE BAKARA DE MESCAM
32 28 Nathan CONQUET VICTOIRE DU CLAUZET
33 29 Rachel DUVINAGE CORNALINE DE LA BASTIDE
34 30 Natacha JAMAS BADEN MANCIAIS
35 31 Aurelien HAVOT VIAVENEDETO AZELLE
36 32 Nathalie CHEVALIER RIVA DE PLEVILLE
37 33 Laure BERTRAND CEDRE DE MAUGRE
38 34 Chloe DESFOURNEAUX UBUD DU PESTEL
39 35 Margaux BARATELLI UCCELO DE CONDE
40 36 Delphyne TAROST BUTTERFLY
41 37 Fanny CARPENTIER UNE HISTOIRED'OR
42 38 Claire BRESSON ROYALTY DE GRAVELOTTE
43 39 Davy BRAFLAN DELISSE D'ISIGNY
44 40 Raphaelle DAVID DIANA DE LA HAZETTE
45 41 Sasha BENAIM CALI DU PARC
46 42 Lucie LOUVET TOSCANE DE LINKEY
47 43 Clemence RODRIGUEZ ROXANE DU CAUROY
48 44 Alexandre CHAMPION SAROUMAN TOUTANKA XY
49 45 Shona SPALTER TOP OF MADISON
50 46 Jessica EMPEREUR QUAPUCCINO FRACE
51 47 Jean Philippe PINTA IKARIUS DWERSE HAGEN
52 48 Anais DEMON HIGH LIMIT
53 49 Jordan MAYER ESTEPHE DES LIGNES
54 50 Alice ROUAIX TYSSIA DE TERME
55 51 Francois MONTAVILLE QUALVIN D'EMM
56 52 Stephanie ANNE STARLETTE DU BRAYON
57 53 Lea BONNOTTE ALTESSE DE VERNOY
58 54 Camille FAVIER VOLUPTE D'HONVAULT
Results provided by World Sport Timing & Innov' Data