START LISTS &
RESULTATS

 Retour

Majors | 5 - Majors 2 - Etape 1

 Temps différé - 1.05m

Carrière Internationale (5B)

Ordre Doss. Cavalier Cheval
1 59 Alexandre GAST TWIGGY DES EGLANTINES
2 1 Juliette PENIN CRYSTAL DE VIRTON*CDL
3 2 Christian DARRICAU ROSINE DU FRY
4 3 Marine HENRY TO DAY FONTAINE
5 4 Magali AUBERT BLUE DE PIQUET
6 5 Lucie CARTON CARLINE D'EMM
7 6 Renaud DEMARCQ OLYMPIQUE DU FRESNE
8 7 Rodolphe PENEAU VANILLA DE LUZE CONDE
9 8 Francois TURLIN VINGT HUIT D'ERMONT
10 9 Veronique CACCIAGUERRA DAKOTI FLOREVAL
11 11 Xavier VAILLANT VOLGA DE SERVIERES
12 12 Helene COUSIN BALTIQUE D'ELLIPSE
13 13 Didier MIGNATON QUARCO DU FORT
14 14 Jessica DEMARCQ BOUMBA
15 15 Regis LECUYER CYRANO D'YSIEUX Z
16 16 Stephanie BRUEDER DOMINO C VH VIJVERBOS
17 17 Karine ERPELDING TOSCANE DU JARDIN
18 18 Geraldine BAUDSON THAIGA DU DONJON
19 19 Agathe DECOBERT PAQUITA BRECOURT
20 20 Corinne LE BRETON TOOK CABAMI
21 21 Anne France MARTIN NALDO DE L'ETAPE
22 22 Pierre DESTREBECQ FREE MURPHY DWERSE HAGEN
23 23 Charles Henri BOUCHER ANDEL DU ROUET
24 24 Samuel POTENCIER ATHLET DE RACHES
25 25 Delphine CARMOUCHE LORIOT DE LA PLAINE
26 26 Sabrina HACHE AVENIR DE JERINA
27 27 Jean Marc BROMBERG REINE DES JAC
28 28 Monique DELMAS DAYTONA DU TOULTIA
29 29 Catherine DULONG RODIN DE LA DRIE
30 30 Sophie BOURDYOT UNSOLITE D'ERMONT
31 31 Valery CHARLEY CADIX DES TOURELLES
32 32 Jean Francois KEITH KOLORADO SPRINGS Z
33 33 Dorothee WAELES ACROBATE DU MILON
34 34 Jean Michel LANG BERGAMOTE SUBITO
35 35 Philippe GENTY ACCROCHE COEUR
36 36 Regis SIEGWART RISETE
37 37 Severine DUTREUX BACCARAT DELORME
38 38 Ingrid LEPREUX RAGAZZO DU THOUR
39 39 Isabelle BOUVERNE BLACKPERLE
40 40 Sybeline LEPERS CATTEAU RIVERSIDE DE IMANA
41 41 Lise GERBET BRUNO ES TU LA DU VLIST
42 42 Sebastien GUILLAUME PARKER DE GRIMM
43 43 Hugues VALLETTE VIALLARD BAD BOY VD WINDEWEG Z
44 44 Peggy ROSENTHAL ORIENT DU LESME
45 45 Anne Laurence PIQUEMAL ALICANTE D'ARBAN
46 46 Valerie HOCHART ROXANNE DE KERIBOULO
47 47 Corinne LEYS VINSKA DES PLANTES
48 48 Christian CUVELIER VELOURS EPONA
49 49 David VANOMMESLAEGHE LIBERTA
50 50 Olivier SOLAS CANCEL DU TOULTIA Z
51 51 Dominique BLIGNY DIONEE D'HELBY
52 52 Alexia ZIMMER MISTRAL BLUE DE LEAU
53 53 Laurence FLEYRAT AMBRE DE COURCEL
54 54 Herve SAUNIER AUDY ROSE
55 55 Anne DUCHANGE BORA DE LA NAGEZ
56 56 Herve GONTIER BOHEME DE BELLEVUE
57 57 Veronique JOLY RECAMIERE DELA VALLEE
58 58 Andre JACTEL QUOUROS DE HYAME
Results provided by World Sport Timing & Innov' Data