START LISTS &
RESULTATS

 Retour

SO - SIF | 23 - As Poney 1 - Andros

 Temps différé - 1.20m

Carrière Prestige

Clt. Doss. Cavalier Cheval Pen. Tps.
1. 7 Romane DUCROCQ VOLCANE DU RENCLOS 0 31.30
2. 48 Isaure ZELTZ SANDRA 0 31.71
3. 23 Anastasia HAMON BADBOI AR KAMENN 0 32.54
4. 21 Helena HEAD QUALOU DES MUSES 0 32.61
5. 14 Isaure ZELTZ VICK D'OLINE 0 33.71
6. 28 Margot SAMMIEZ TCHA TCHA 4 27.91
7. 11 Chiara STAGLIANO RODEO DE LA BUQUEUSE 4 28.27
8. 8 Mathilde SUARD QUETSCHE DE L'ALLOEU 4 31.51
9. 44 Laura ROZIER ULIOR DE HOMBOURG 4 31.58
10. 36 Ticiel MAYER RATHMOY DUINE UASAL 4 32.85
11. 43 Pierre Louis DENIS ADDICTION ALIAS 4 33.05
12. 24 Alix SAUVAGE ASTRO DU GUE 4 33.31
13. 19 Chiara SALINI TICTAC DE BERNIERES 4 33.60
14. 49 Lou MORALI CHARLIE ANGUERNY 4 33.99
15. 6 Mathieu GOMES ARKENCIEL DE MORMAL 4 36.98
16. 39 Cannelle PARAMUCCHIO CALGARY DER LENN*DREAM 8 30.36
17. 30 Nathan ROHART AROBASE DU MOULIN 8 30.56
18. 32 Victoire MEURISSE ASHQAI D'ORCAMP 8 31.70
19. 50 Margaux RAYET ASTONE DE RAY 8 32.45
20. 18 Clea ROGER UTAH DE CAMPROND 8 33.20
20. 45 Satheene CHAUVIN BOBBY DE BLONDE 8 33.20
22. 1 Lou MORALI VALMA OWN D'ARBY 8 33.46
23. 10 Sacha SAUVAGE QUANAIL DE LA BOAL 8 34.56
24. 35 Matteo PAPAIAN ROCHE COTTON DU LYS 8 34.84
25. 16 Lazarine DUPORGE VOLT 8 35.31
26. 26 Lisa DREVON BUCACO 8 37.82
27. 2 Anais MALLET APACHE DE LA CHENEE 9 38.11
28. 46 Louise CLARENC BREWEN AN DOUR 12 31.64
29. 41 Jeanne DESMAIZIERES QURE DE LA RIVE*FOUGNARD 12 33.63
30. 42 Anais MALLET BEAU GOSSE DU SOLEIL 12 35.07
31. 13 Servane ALEXANDRE GLENVILLE LAD*DE L'UFREE 12 37.08
32. 31 Fosca NAMY RAPETOU DU LAC 12 43.41
33. 37 Faustine DEROULLERS A L'OUEST CALLARD 12 44.81
34. 15 Cannelle PARAMUCCHIO CRUMBLE FOX 16 31.65
35. 17 Marie Alix GOUJON ANAO DU MAUCOMBLE 16 35.01
36. 3 Manon ROBIN VAHINE MARBLESIENNE 20 34.53
37. 33 Nicolas THOMAS ALCOUL DE LA WARANDE 24 34.25
38. 22 Lou MORALI ANGIES STAR*D'OSEANA 24 35.84
4 Thais LEBRUN GUCCIE DE WALGINNE EL
47 Louison CAZALY PLEIN VENT DE BLONDE EL
40 Servane ALEXANDRE UPS DU HAUT PONT EL
12 Laura LEMASURIER TAMPICO DES LAURIERS EL
34 Lisa DREYDEMY VICOMTE DE L ETANG EL
5 Zoe TISSERON VASCO DE PARENTRIE RET
25 Julie EDELINSKI USKA DE LIAF RET
38 Lea BRIAND TILDREN DES CAUCHES RET
27 Clarisse ROGER TEDDY BEAR DU PENA WD
29 Sophia JACQUAULT ABSOLUT DE MILIN AVEL WD
Results provided by World Sport Timing & Innov' Data