START LISTS &
RESULTATS

 Retour

SO - Grand Indoor | 6 - Pro Elite Grand Prix - Grand Indoor FFE AC Print - Cheval Liberté

 Barème A avec barrage - 1.50m

Carrière Prestige

Clt. Doss. Cavalier Cheval Pen. Tps. Pen. Tps. Gains
1. 3 Benoit CERNIN VACKANDA DE LOJOU 0 69.09 0 38.44 5,000.00
2. 2 Mathieu BILLOT GATRONA 0 68.75 0 38.75 3,800.00
3. 14 Thomas LAMBERT UNIVERS DE CH'TI 0 68.40 0 39.90 3,000.00
4. 10 Ilaria SUTERA JACKSON 0 72.33 0 40.57 2,400.00
5. 28 Jerome HUREL OHM DE PONTHUAL 0 72.76 0 40.59 2,000.00
6. 25 Mathieu BILLOT LAGAVULIN 2 0 71.14 0 40.72 1,600.00
7. 33 Thibault POMARES VELVOTE DES AUBIERS 0 69.02 0 41.65 1,200.00
8. 48 Mathieu BILLOT BAD BOY DU BOBOIS 0 70.69 0 41.70 1,000.00
9. 6 Cedric LE GOFF TYPHON DE LA CENSE 0 72.86 0 42.46 800.00
10. 24 Franck CURTI CORNET'S VELVET RS 0 71.02 0 43.99 800.00
11. 16 Raphael GOEHRS RADIEUSE DU LANDEY 0 68.29 4 38.71 400.00
12. 27 Emeric GEORGE CHOPIN DES HAYETTES 0 71.75 4 40.54 400.00
13. 54 Tim LIPS DESTENATION 2 78.83 400.00
14. 7 Mathieu LAVEAU ULYSSE CONDEEN 4 67.07
15. 22 Vanessa MARTINEZ TORERO DU LOZON 4 68.64
16. 30 Claire FONTANEL VOL DE NUIT BATILLY 4 69.69
17. 49 Benoit CERNIN CIESTO VD VOGELZANG Z 4 69.78
18. 8 Tomas COUVE CORREA VOISINE DE NORMANDIE 4 70.49
19. 18 Aurore CHRISTEN UNIFLORE MINOTIERE 4 71.22
20. 9 Yannick LE CRAVER TROMPETTE DE NUIT 4 71.33
21. 44 Leona MERMILLOD BARON CHANEL DE LA CLAYE 4 71.91
22. 26 Benoit CERNIN UITLANDERS DU TER 4 71.96
23. 39 Thomas LAMBERT THALIE ST LOISE 4 72.09
23. 32 Jacques BONNET UZI DE LA BEKA 4 72.09
25. 1 Roger Yves BOST SUNSHINE DU PHARE 4 72.28
26. 11 Mathieu LAMBERT VOLCAN DU SARTEL 4 72.91
27. 52 Gilles WILLEMANN CHOPIN D'HYRENCOURT 2 5 73.47
28. 23 Joanna PARKINSON CHACOLU EDJ 5 73.80
29. 36 Mathieu LAMBERT AIRMES DES BALEINES 6 77.74
30. 42 Loup BRIFFAUT RAVEL DE PANTOMIME*HDA 8 68.33
31. 53 Nicolas BOST TESWAY DE LA BATIA 8 69.79
32. 13 Melanie CLOAREC ONDINE BELMANIERE 8 69.83
33. 35 Ilaria SUTERA TABRIZ DE LABARDE 8 69.86
34. 51 Jerome HUREL ALOHA DE PRESLE 8 70.72
35. 43 Manon GEISMAR BONNEMAINS ROMANDO DE L'ABBAYE*HN 8 71.48
36. 40 Axelle LAGOUBIE URANE 8 71.62
37. 17 Come COUTURIER A LA MISS DE BUSSEOL 8 72.37
38. 29 Pascal GIBOULET AMAZONE DU MOTET 8 72.86
39. 21 Damien DE CHAMBORD AICHA DE COQUERIE 8 72.94
40. 19 Cedric HUREL BUGATTI D'HAMMER 9 73.21
41. 41 Thomas ROUSSEAU TRAFALGAR KERVEC 9 73.45
42. 38 Melanie CLOAREC UMEA DE PLEVILLE 12 69.06
43. 15 Axelle LAGOUBIE BLACK'N ROLL 12 70.24
44. 20 Maxime COUDERC CISKO DU MOURAU Z 13 73.05
45. 37 Axel VAN COLEN VEYRON 16 68.12
46. 12 Axel VAN COLEN BE MINE D'AUTHUIT 16 69.91
47. 5 Jerome HUREL ICARUS V'T KLAVERTJE VIER 16 72.33
48. 50 Emeric GEORGE ATOMIC BOMB 16 72.97
49. 4 Emeric GEORGE ROCKER D'YSIEUX 20 71.63
50. 45 Maxime JOUBERT QUINTOS MK Z 34 77.75
46 Dylan RINGOT VIVLAVIE UNE PRINCE EL
47 Jean Charles PIROT SISLEY DE LA TOUR VIDAL RET
31 Emilie BUSSEREAU ARTIST DE CAPUCINE WD
34 Allan PACHA VALLAURIS WD
Results provided by World Sport Timing & Innov' Data